Vrh P – 1. týden

Gallery

Share Button

Vrh P :-) zatím nemají jména, ale už se mají čile k světu

Řádíme venku – 4. týden

Gallery

Share Button

Čas utíká a my už také :-) o víkendu bylo krásně, takže štěňátka už běhají venku a moc se jim tam líbí. :-)
FullSizeRender_3 (kopie)

Report z našeho výletu do Prahy

Gallery

Share Button

Tak zde máte slíbený report našima očima :-)

Vstávání bylo brzké, ale ani jsme se nenadáli a už jsme v 8:00 stáli před halou Pet Ceter v Praze, kde se měla odehrávat bonitace border colií. Po krátkém čekání na zápis, nám změřili Iggy do výšky i do délky. A nastalo další čekání, abychom se mohli předvést zuby, chůzi a postoj. Čekání si každý krátil po svém. Pánečci si vykládali, předávali zkušenosti a dojmy ze svých miláčků. A miláčci klidně nebo i nervózně postávali a posedávali. Čekací dobu si Iggy narozdíl od jiných pejsků krátila posvém … viz foto.

unnamed-6

Absolutně nevzrušeně z okolního ruchu si dobrou hodinu pospala. Potom se s paničkou předvedly 😉 jak umí krásně běhat. Pokud fotky vypadají jako by běželi 20/km za hodinu, zklamu vás. Tento efekt vytvořil můj nedokonalý telefon …. nj záběry pohybu mu moc nejdou.

unnamed-8

Iggy byla pochválená od pana rozhodčího, že má pěkné osvalené tělo :) Nj. tréning u kola a plavání se projevilo.

unnamed-10

Potom jsme počkali, až se předvedou Izzy Želečský hrádek a Chicco Želečský hrádek. Oba se předvedli krásně. Stejně jako Iggy jsou uchovněni. Následně jsme venku udělali pár společných a rodinných fotek. Schválně jestli poznáte kdo je kdo 😀

unnamed-11

Nebudu vás napínat. Zleva: Iggy, Pitrísek, Kirke, Chicco a Izzy

unnamed-4

Po bonitaci to vypadlo následovně: Iggy odpočatá a mamka byla šťastná, že to Iggy zvládla. Prostě ten pravý čas se vydat na výlet do města. Byli jsme na Staroměstském náměstí, na Karlově mostě, Václaváku.. no však to znáte. Projeli jsem se tramvají, prostě pohodové odpoledne. Iggy z Prahy nejvíc zaujaly labutě ve Vltavě, které si hned chtěla prohlédnout zblízka – škoda, že jsme stály na Karlově mostě 😀 takže z labutí sešlo.

unnamed-2 unnamed-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý den jsme zakončili v srbské restauraci Jelica, kde jsme si dali pořádně do nosu :-) A pak už jsem se vydali pomalu na cestu domů. Než jsme dojeli domů, stihli jsme ještě jednu návštěvu. Udělali jsem radost našemu dědečkovi, který viděl Iggy poprvé :)